Studio Em Sao Paulo A 50M Do Vila Nova Star
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Gratis parkeren | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Studio Em Sao Paulo A 50M Do Vila Nova Star biedt een sauna en bevindt zich op sechts 25 minuten wandelafstand van het Monument voor de Bandeirantes. Het vakantiehuis ligt in de wijk Vila Nova Conceicao in São Paulo en biedt een privéparkeerplaats, evenals Wi-Fi.
Parque Ibirapuera is op een afstand van 2 km gesitueerd. Op loopafstand van 30 minuten ervandaan vindt u ook familiegelegenheden zoals het Planetarium Professor Aristóteles Orsini. Een van de andere bezienswaardigheden in de buurt is het ziekenhuis Sao Luiz Hospital Itaim, op 100 meter verderop.
Coco Bambu serveert Zuid-Amerikaanse gerechten en is op 8 minuten lopen ervandaan gelegen. De luchthaven Congonhas ligt op 5 km afstand van de villa.
- Locale bezienswaardigheiden
- Jockey Club2,7 km
- Octávio Frias de Oliveira Bridge4,2 km
- MAM - Modern Art Museum1,9 km
- Museu de Arte de São Paulo (MASP)3,6 km
- Avenida Paulista3,5 km
- Morumbi Stadium5 km
- Clinicas Hospital and Medicin University3,6 km
- Obelisco1,9 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas6 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Sauna
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Studio Em Sao Paulo A 50M Do Vila Nova Star?
Gasten van Studio Em Sao Paulo A 50M Do Vila Nova Star kunnen hun auto parkeren op een privéparkeerplaats. - ❓
Hoe ver is Congonhas van Studio Em Sao Paulo A 50M Do Vila Nova Star?
Er is een 5 km afstand tussen Congonhas en Studio Em Sao Paulo A 50M Do Vila Nova Star. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Studio Em Sao Paulo A 50M Do Vila Nova Star te bezoeken?
Gasten van Studio Em Sao Paulo A 50M Do Vila Nova Star kunnen eten in Coco Bambu restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in het vakantiehuis. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar de villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in de villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Studio Em Sao Paulo A 50M Do Vila Nova Star?
Gasten die in Studio Em Sao Paulo A 50M Do Vila Nova Star verblijven, kunnen gemakkelijk het Monument voor de Bandeirantes en Parque Ibirapuera bereiken, die respectievelijk op sechts 25 minuten wandelafstand van de accommodatie en op 2 km afstand liggen. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Studio Em Sao Paulo A 50M Do Vila Nova Star waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Studio Em Sao Paulo A 50M Do Vila Nova Star kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een sauna.